PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 397
ocen
6,4 10 1 8397
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

Boli, Boli, Boli

ocenił(a) film na 6

Świetnie ten jest miły spokojny głosik kontrastował nad tym co mu robiła ;). Prawdę mówiąc oglądałem ten film drugi raz, chodź nie pamiętałem jego tytułu, poszukiwałem go od wielu lat, dzisiaj pobrałem losowy Koreański film, i akurat mi się ten poszukiwany trafił.
Cóż początek, a w zasadzie ponad połowa filmu, bardzo spokojna romantyczna. W drugiej połowie dzieje się coś zupełnie innego, jednym to odpowiada drugim nie, ale mi akurat tak. Można dywagować nad tym czy Asami Yamazaki może być usprawiedliwiona za to co robiła, przez to co jej robili mężczyźni, a oczywiście ją krzywdzili. Począwszy od własnej ciotki, po tego kolesia na wózku, a nie wiem czy on był jej trenerem tańca czy co, aż po jej ojczyma który ją zamykał w ciemnym pokoju. O tyle o ile potrafię zrozumieć, niechęć, odrazę, obrzydzenie itd oraz chęć zemsty na podanych wyżej osobach, tak na Shigeharu Aoyama już nie. Pokochał ją, i chciał się z nią zaręczyć podczas wyjazdu, Asami tłumaczyła sobie że on chciał się tylko z nią przespać, i że każdy facet jest taki sam, ale wydaje mi się że przedwcześnie to wywnioskowała, a mogło się to inaczej skończyć.
Osobiście oceniam film na 6,5, ale że nie można tutaj takiej tak, tak więc chwilę jeszcze się zastanowię, nad 6 czy 7.

użytkownik usunięty
D3Mania

Boli, Boli, Boli :D powinien byc OSCAR za to :D

ocenił(a) film na 6

No raczej, aż trudno nie wybuchnąć śmiechem gdy się to słyszy :D.

D3Mania

Wlasnie przerazajace w tym filmie jest m.in. to ze On mial wobec niej dobre zamiary, ale Ona wcale juz nie wnioskowala. Ona juz z gory wiedziala co zrobi, tu nie bylo miejsca na jej przemiane czy tez jej wiare (ponowna?) w drugiego czlowieka...Ona od poczatku miala plan. Jego zamiary byly bez znaczenia. Choc my wiemy ze byly szczere i dobre...

ocenił(a) film na 5
D3Mania

Shigeharu miał dwa niezaprzeczalne problemy z (uzasadnionego) punktu widzenia Asami.
1 Obiecał że będzie kochał tylko ją, a przecież kocha jeszcze swojego syna i ma jeszcze jakies tam uczucia do swojej zmarłej żony
2 Ustawił audycję żeby sobie znaleźć kogoś, tak że jego wybranka nie miała szans na dostanie roli ,nawet jest serial by wystartował, co od samego początku było wątpliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones