PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 397
ocen
6,4 10 1 8397
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

Powiem szczerze, ze nie do konca pojmuje sens wprowadzenia tego filmu teraz do naszych kin. Po pierwsze film ma 6 lat, po drugie osoby zainteresowane napewno dawno go juz widzialy,a po trzecie jest sporo nowych lepszych produkcji azjatyckich, ktore mozna by przyblizyc polskiemu widzowi. Co do samego filmu to jest to jeden z bardziej przystepnych obrazow pana Miike (nie uwzgledniajac ewidentnie komercyjnych projektow w stylu One Missed Call), ale uwazam ze lepiej by bylo gdyby Gutek wydal to u nas na DVD, a moze przy okazji kilka innych filmow szalonego japonczyka.

maku_3

Ja jestem zadowolony, że się pojawił, chociaż oczywiście powinien przynajmniej 5 lat temu.

maku_3

ja jestem zainteresowana i nie oglądałam, nie dlatego, że moje zainteresowanie wzbudziło się teraz :P ale dlatego, że nie udało mi się go zdobyć, więc jestem bardzo zadowolona, a One Missed Call też ma być jakoś u nas niedługo :]

maku_3

Ty masz jakiegoś downa. Co ci przeszkadza, że w kinach jest film, który ma 6 lat ??? Powinniśmy się cieszyć, że wogóle go u nas dali. Przecież zawsze lepiej zobaczyć film w kinie niż na dvd. A poza tym ja bardzo lubię azjatyckie filmy grozy i jestem nimi zainteresowana, ale nie wiem jak je zdobyć !!!! jasne ??? I nie pisz więcej takich durnowatych komentarzy.

iwona655

no to widze, ze cale 3 osoby sie wybiora na ten fil do kina - Gutek juz pewnie z radosci zaciera dlonie - hahaha :) A one missed call mogl by sobie i nam darowac, bo to nieprzecietna kupa.

ocenił(a) film na 7
maku_3

Zauwaz ,ze obejrzenie filmu w kinie ,a na kasecie ,komputerze etc to róznica....ja chetnie wybiore sie do kina,choc widziałam film...chco trudno nie pzryznac Ci racji chocby w kwestii tego,ze powinnni zatroszczyc sie o udostepnienie nowszych azjatyckich produkcji
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones