PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 375
ocen
6,4 10 1 8375
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

Niesamowite kino

ocenił(a) film na 10

Wlasnie obejrzalem przez przypadek na dvd...jestem wstrzasniety, to niech wystarczy za komentarz. Nieszablonowy film, jedyny w swoim rodzaju,polecam!!!

ocenił(a) film na 10
john_b

ja przez godzinę nie mogłam wyjść z siebie, spocone dłonie i jakiś taki...szok, nie widziałam jeszcze czegoś takiego, zwłaszcza, że całe to napięcie było budowane przez CAŁY film! perfekcja! Tylko moja Rodzicielka mówi "co ty oglądasz? przecież to obrzydliwe" i wyszła, a ja przełykając ślinę wciąż wgapiałam się w to, jakże rzadko spotyakne, arcydzieło! 9/10!

AnCafe

Zgadzam sie z waszymi opiniami.
Powiem jeszcze że film zapada na długo w pamięci.


ocenił(a) film na 7
mitemite

Niesamowity film, zrobił na mnie ogromne wrażenie, zapowiadał sie jak jakaś przeciętna obyczajówka ale z czasem zaczęło narastać napięcie aż do scen finałowych które były dosyć dziwne i chaotyczne, ale chyba o to chodziło. Były momenty że nie wiedziałem kiedy głowny bohater śni a kiedy nie. Do teraz nie jestem pewnien czy naprawdę odcięła mu stopę czy mu się to śniło podczas gdy sobie z nią leżał w łożu. Zakładam że scena z jego synem miała wszystko wyjaśnić i jednak to nie był sen a prawda. Jeśli ktoś mogłby rozwiać moje drobne wątpliwości to byłbym wdzięczny.

użytkownik usunięty
SWJar

Film ma niesamowitą atmosfere.Sceny początkowo się dłużą i wleczą,z
czasem jednak robi się coraz bardziej mroczno i dziwnie.Finalne sceny są
perfekcyjne,takie studium psychiki jej i jego.Nie nazwał bym go jednak
horrorem a ponurym thrillrem psychologicznym.

ocenił(a) film na 10

A kto Ci powiedział, że to miał być horror? Nawet na głównej stronie filmu stoi niczym wół: Dramat, Thriller. o.O

Kurczakblee

Chociażby w "Gazecie Telewizyjnej" ten film jest opisany jako horror. Ale kino, które film emituje wspominało o "Jednym z najgłośniejszych horrorów ostatnich lat". Ten film był reklamowany jako horror i nadal tak jest, a zresztą ma sporo scen gore, które dla wielu obecnych nastolatków są wyznacznikiem horroru. A że mi się nie podobał, to ja też w tym jakiś horror dostrzegam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones