PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 397
ocen
6,4 10 1 8397
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

Niestety

ocenił(a) film na 5

Tak sie dobrze zapowiadalo i zdechlo... Jezeli ktos zawsze zastanawial sie, jak wyglada obcinanie stopy metalowa stuna, to prosze bardzo. Niestety nic wiecej "Gra wstepna" nie pokazuje...

ocenił(a) film na 3
Hydro

podpisuje sie pod ta wypowiedzia.... mnie rozczarowal! strasznie naciagany i nudny momentami przez akcje w ktorych nie dzieje sie nic takich jak jedzenia obiadu, ogladanie zyciorysow i nie ma nawet w tle rzednej muzyki! FATALNY!

iamx

Jak dla ciebie sceny obiadu w tym filmie (króciutkie) nudzą, polecam (naprawdę sobie zobacz) Cafe Lumiere. Japoński film, który naprawdę położy cie na łopatki dozą akcji...

Hydro

Ja się zawiodłem, gdy w Misery nie było pięknej amputacji stopy siekierą plus palnik acetylenowy, a Gra wstępna to chyba taki film, ze do Polski mógłby lepiej trafić do kin inny film Miike, a ze wzgledu na różnice premier to dystrybutorzy chyba nie zmieniliby swoich zachowań wzgledem azjatyckich filmów wygrzebując cos kilkuletniego (bo...jak stare wino???) chyba że póxniejsze kino Miike musi sobie jeszcze poleżakowac zanim trafi do tego biednego pod wieloma wzgledami kraju (no i dlaczego się szerzy piractwo, hę?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones