PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 375
ocen
6,4 10 1 8375
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

Film mnie strasznie rozczarował. Początkowo wydawało się, że będzie ciekawy, ale jak zaczęłam oglądać to coś, to nie mogłam uwierzyć swoim oczom. Istna tragedia. Film cholernie dziwny w całkowicie negatywnym tego słowa znaczeniu, nudny, po prostu kompletna strata czasu. Sama wytrzymałam do niecałej połowy i nie mam pojęcia, skąd taka ocena. Dla mnie to abstrakcja.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Tak od połówki się rozkręca, trzeba poczekać. Tak czy inaczej 5 min przed końcem zacząłem przewijać, bo nie wytrzymałem, ale taki urok japońskich produkcji...

terrorystan

Rozumiem Twoje argumenty, jednak moje nastawienie jest inne. Na rynku jest za dużo filmów, żeby się męczyć przez połowę jakiegokolwiek filmu aż tak. Nie wiem jak dobra musiałaby być ta 2 połowa, żeby się męczyć aż tak przez pierwszą. Poza tym rzadko mi się zdarza, żeby wyłączać film, ale tu bym nie wytrzymała. Naturalnie wtedy filmu nie oceniam, choć czasem by się przydało. A co do japońskich produkcji to są też dobre, ogólnie jest cała masa dobrych filmów i wiele świetnych.

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Jak wytrzymalas do polowy to nie oceniaj

braknicku87

A czy ja ten film oceniłam?? Zaznaczyłam sobie żeby go więcej nie oglądać i tyle, żadnej oceny, nawet o tym napisałam... pomyśl, zanim coś napiszesz, bo ręce opadają.

uwieziona

Widocznie nie dorosłaś do takich filmów.

ocenił(a) film na 7
uwieziona

to jest film obyczajowo-psychologiczny z elemenatmi horroru/thrilleru, z tego co widać na twojej karcie filmwebu najwięcej hororów i thrillerów oglądasz i tak pewnie trafiłaś na ten film z oczekiwaniami dopasowanymi-przypisanymi do tych gatunków filmowych
to jest skutek szufladkowania filmów w jakieś gatunki filmowe - ludzie potem mają oczekiwania
powinnaś napisać w temacie/tytule "stanowczo odradzam fanom thrillerów i horrorów" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones