PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 375
ocen
6,4 10 1 8375
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

to ocenił go na 9, ale widziałem już zbyt wiele podobnych filmów.

ocenił(a) film na 8
BEATAiDAMIAN

Podobnych? Gdzie? Kiedy?!

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Napisze Ci jutro tytuły, bo są po japońsku, druga rzecz, to musze poszukać płyt. Przeszukiwałem swego czasu taką jedną stronke o horrorach a potem je ściągałem... Oczywiście "je" tzn japońskie horrory.

ocenił(a) film na 6
BEATAiDAMIAN

Na 9 bo co? Bo krwawa amputacja, wbijanie igieł, przypalanie i kilka innych takich rzeczy? Film trwa prawie 120 min, a jedyne co zauważyliście to szczypta gore. Polecam japońskie typowe gore, np. Guinea Pig, a z Miike dajcie sobie spokój.

seawater

Z innej beczki...

Trochę bym się nie zgodził z opinią, że Guinea Pig, to gore. Prędzej snuff z małą domieszką tegoż, a "Akuma no jikken", to już ani trochę chyba nie zalicza się do gore.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Kuba1982

Radzę upewnić się wpierw co oznacza dany wyraz i potem go stosować w konwersacjach .

ocenił(a) film na 8
BEATAiDAMIAN

Wdziałem ten film w wieki 21 lat i bardzo mi się podobał. 8/10

ocenił(a) film na 8
BEATAiDAMIAN

ja bym chcial te tytuly tych podobnych bo sam jestem ciekaw, osobiscie mi sie film podoba wiec chetnie poogladam jakies podobne

zaznacze ze nie chodzi mi o te kilka scen na koncu z drutem itp, chodzi mi o taki klimat
bo film ma swietny klimat, fajnie wkreca, jest dosc tajemniczy i buduje pewne napiecie a ta szczypta gore pod koniec to tylko przyprawa

guinea pig to bardziej snuff niz gore? ale snuff wlasciwie zalicza sie do gore
zreszta napewno nie kazde guinea pig
juz 3czesc troszke odbija od pierwowzoru
proponuje zobaczyc tez ten z syrenka, to chyba 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones