PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478388}

Tokijska Policja Gore

Tōkyō Zankoku Keisatsu
5,5 1 828
ocen
5,5 10 1 1828
Tokijska Policja Gore
powrót do forum filmu Tokijska Policja Gore

Powiem tak: film jest dobry. Zgoda - niskobudżetowy, krwawy, jak cholera, absurdalny,
momentami wręcz odrzuca skrzywioną do granic możliwości estetyką (klub pełen
zmodyfikowanych prostytutek i innych atrakcji), ale... o to chodzi! Kto nie łapie konwencji, nie
powinien w ogóle brać się do oglądania. Tu nie chodzi o scenariusz, czy naszkicowanie
wielowymiarowego bohatera. Ma lać się krew! Ręka, noga, mózg na ścianie! Im więcej, tym
lepiej!
Gore jest gatunkiem niszowym z natury rzeczy, 95% społeczeństwa nie jestem w stanie
pojąć co konkretnie sprawia przyjemność tym nielicznym, którzy lubują się w przeżywaniu
'tych okropieństw'.
Ja mówię - bądźmy chorzy! Mnie film przypadł do gustu, rozbawił i, nie ukrywam, wciągnął.
Jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Na uwagę zasługują zwłaszcza przerywniki -
fałszywe reklamy - pomysł i wykonanie zaczerpnięte z pewnością z dzieł Verohoevena. Ach,
trzeba również wspomnieć profesjonalne i całkiem intrygujące zdjęcia - budowanie nastroju
kolorem i światłem.
Oceniam na zasłużone 7.

ocenił(a) film na 8
Kaileena_Farah

Zgadzam się, film dość niecodzienny, ale chyba każdy, kto się za niego zabiera - ma tego świadomość. Sama produkcja mnie powaliła na kolana ogromem pomysłów i chorych fantazji przedstawionych w niej. Scena w której jedna z prostytutek była... krzesłem, czy rozrywanie kobiety przywiązanej do 4! samochodów - chylę czoła. Ja na ten film nie patrzyłem w ogóle przez pryzmat gry aktorskiej czy "realistycznego" wykonania. Jak dla mnie był nakręcony dość profesjonalnie a fantazja, humor i groteska przedstawiona przez autorów zasługuje na pochwałę. Przyznam jednak, że niektóre sceny były już naprawdę przegięte. Przykładowo - szef policji latający na tryskającej krwi. Film oceniłem wysoko, bo świetnie trafił w moje poczucie humoru oraz w to, czego oczekuje po podobnej produkcji. Bankowo obejrzę ponownie.

Kaileena_Farah

Po przeczytaniu tytułu Twojego tematu, wiem, że powinienem obejrzeć ten film :) dzięki

ocenił(a) film na 9
Kaileena_Farah

Najlepsze Gore jakie do tej pory widzialem dlatego daje 9/10 :) Czekam az bede mial okazje obejrzec Hell Driver i Mutant Girls Squad :D

Kaileena_Farah

Mnie również film się spodobał. Jest zdecydowanie nietuzinkowy :D W filmie jest multum momentów, po których miałem nieodparte wrażenie, że w całości maczał paluchy Takashi Miike (nawet sprawdziłem napisy końcowe ale nigdzie go nie zauważyłem).

seawater

Jeśli nawet nie maczał, to był silną inspiracją dla twórców ;)

ocenił(a) film na 8
Kaileena_Farah

jak już pisałem napiszę jeszcze raz,zgadzam się z wami film jest rewelacja :
ten film jest tak absurdalny,poroniony, masakrycznie porąbany,przepełniony "kiczem",gore,nieprawdopodobieństwami,dziwactwami itd,itp a to wszystko w pozytywnym tego słowa znaczeniu!,tego nie da się opisać co się w tym filmie dzieje to trzeba zobaczyć!!!(oczywiście jak ktoś lubi takie filmy bo ja osobiście lubię poronione i gore produkcje)
ten co wymyślił ten film musi mieć bardzo rozbujaną wyobraźnie(przerywniki,reklamy w filmie rozbrajały:)) - dla mnie rewelacja 8/10 polecam tez inne produkcje jak "The Machine Girl" czy "Vampire Girl vs Frankenstein"

Kaileena_Farah

Takie gorsze "Kaliber 200 volt" Git produkcji.

Kaileena_Farah

A dlaczego dałeś angielski tytuł, skoro to film japoński? Szpan?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones